اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

عایق صوتی

عایق صدا کردن یک اتاق نیازی به گران بودن ندارد، اگرچه می تواند گران باشد، در صورتی که تیغه ها و سقف را برداریم و عایق های صوتی با کیفیت بالا جایگزین کنیم. عایق صدا کردن یک اتاق می تواند با بودجه بسیار کم و به طور موثری انجام شود، خصوصاً اگر مایلید کار را خودتان انجام دهید.

نگران نباشید همه نکات بیان شده توسط گروه عایق صوتی آرام گستر پارس بسیار ساده و آسان است، حتی برای افرادی که خودکفایی لازم را ندارند و در این زمینه بی تجربه هستند.

یکی از نکات جالب در مورد ارزان ترین روش های عایق صدا بودن، این است که اغلب به راحتی برگشت پذیر هستند، بنابراین اگر در خانه دانشجویی، خانه مشترک یا هر خانه اجاره ای دیگری زندگی می کنید، در زمان جابه جایی می توانید به راحتی عایق صوتی خود را بردارید تا با صاحبخانه خود دچار مشکل نشوید.

عایق صوتی

آنچه باید بدانید تا به خوبی اتاق خود را عایق صدا کنید.

  • سر و صدا از کجا می­ آید؟

حل این که منشا مشکل سر و صدا دقیقا از کجاست معمولاً بسیار آسان است. اگر صدای استریوی بلندی در طرف دیگر دیوار است، می توانید با چسباندن گوش خود به دیوار مکان دقیق آن را پیدا کنید. حتی اگر سر و صدای خیابان یا صدای بلند تلویزیون طبقه زیرین شما به گوش می رسد، شناسایی منشا سر و صدا بسیار ساده است.

تشخیص منبع سر و صدا وقتی پیچیده تر می شود که این صدا ناشی از ارتعاشات عمیق باشد، به عنوان مثال صدای ناشی از ماشین آلات سنگین که به نظر می رسد کل خانه شما در حال لرزش است.

  • صدا از کجا وارد می شود؟

اگر بخواهید صدا را به خوبی مسدود کنید، فهمیدن دقیق چگونگی ورود صدا به داخل اتاق حیاتی است. مکان های معمول نشت صدا، شامل درز پنجره ها، درها و تیغه های نازک یا عایق بندی نشده است.

  • نقطه انعکاس اتاق شما کجاست؟

صدا با همان زاویه ای که به سطح برخورده کرده است، از آن منعکس می شود. به عنوان مثال، اگر یک کارگر درست روبروی پنجره شما از مته چکشی استفاده کند، صدا مستقیم به سمت پنجره شما می رود و از آن عبور می کند و در همان زاویه حرکت می کند تا زمانی که به دورترین دیوار برخورد کند. شکستن نقاط انعکاس با استراتژیکی چیدن مبلمان، یک روش آسان برای استفاده از انرژی صدا و به حداقل رساندن سر و صدا در خانه شما است.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>