اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

پشم سنگ

شرکت صنایع عایق سپاهان

شرکت صنایع عایق سپاهان یکی از تولیدکنندگان عایق های صوتی و حرارتی پشم سنگ است که با تکیه بر تجهیزات گامامکانیکای ایتالیا اقدام به تولید محصولات خود با ظرفیت سالانه 24000 تن کرده است. محصولات این شرکت بر اساس استانداردهای زیست محیطی اروپا بوده و فاقد هر نوع مواد آلاینده می باشند. این شرکت در سال 1382 تأسیس شده است و در حوزه تولید عایق های پشم سنگ به منظور جلوگیری از اتلاف انرژی در صنایع مختلف فعالیت دارد.

شرکت صنایع عایق های معدنی پوشینگر
شرکت صنایع عایق های معدنی پوشینگر در سال 1382 احداث گردیده و در زمینه تولید انواع عایق های پشم سنگ از جمله عایق عایق های پتویی, لوله ای, لحافی, تخته ای و پشم سنگ فله ای مشغول به فعالیت است. این شرکت با توجه به دو رکن کیفیت بالا و قیمت مناسب, محصولات خود را در حجم بالا تولید نموده و برای استفاده در صنایع مختلف از جمله صنایع پتروشیمی, نفت, گاز, ساختمان سازی و … به متقاضیان عرضه میدارد.

شرکت پشم سنگ اصفهان
شرکت پشم سنگ اصفهان یکی دیگر از تولید کنندگان عایق های صوتی و حرارتی پشم سنگ است که در حوزه تولید عایق های پشم سنگ در انواع لوله ای, لحافی, پتویی توری دار, تخته ای, پشم خام درجه یک و پشم سنگ ضایعاتی در حال فعالیت می باشد. محصولات این شرکت از کیفیت ویژه ای برخوردار بوده و برای عایق کاری در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

پشم سنگ

شرکت پشم سنگ اسپادانا
شرکت پشم سنگ اسپادانا از جمله تولید کنندگان عایق پشم سنگ است که در سال 1374 آغاز به کار نموده است. این شرکت مجهز به خط تولید تمام اتوماتیک است که با ظرفیتی انبوه محصولات خود را در انواع مختلف تولید نموده و به بازارهای خارجی و داخلی ارائه می دهد. عایق های تولید شده توسط این شرکت در صنایع مختلف از جمله صنعت اتومبیل سازی, صنعت فولاد و ذوب آهن, صنایع هواپیماسازی, نیروگاه ها و … مورد استفاده قرار می گیرند.

صنایع پشم سنگ آریا
صنایع پشم سنگ آریا از دیگر تولید کنندگان عایق های صوتی و حرارتی پشم سنگ است که عایق های خود را به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی در صنایع مختلف تولید و به متقاضیان عرضه مینماید. این شرکت با به کارگیری کارشناسان ماهر, محصولاتی با کیفیت برای عایق کاری مکان های مختلف تولید می کند که دارای کیفیت و قیمت مناسب بوده و نقشی موثر در صرفه جویی مصرف انرژی در صنایع مختلف ایفا می کند.

شرکت پشم سنگ ویلا
شرکت پشم سنگ ویلا در زمینه تولید انواع عایق های پشم سنگ بر اساس استاندارهای بین المللی مشغول به فعالیت می باشد. ظرفیت تولید محصولات این شرکت سالیانه حدود 3000 تن است که نیاز متقاضیان را برای عایق کاری در صنایع مختلف برطرف میسازد. این شرکت با دارا بودن یک آزمایشگاه مجهز تمام استانداردهای لازم در تولید عایق های پشم سنگ را رعایت نموده و محصولاتی با کیفیت به بازار عرضه میدارد. این شرکت با به کارگیری نیروی انسانی متخصص عضو لیست تامین کنندگان شرکت های گاز, شرکت طراحی و مهندسی صنایع انرژی, شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت ایران, شرکت پترو پارس, انجمن سازندگان صنعت نفت ایران, منابع مشترک وزارت نفت و شرکت نفت و گاز پارس جنوبی, شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران و شرکت ملی گاز می باشد.

پشم سنگ

شرکت پشم سنگ ایران پارس
شرکت ایران پارس در سال 1385 با هدف تولید پشم سنگ و پشم شیشه به عنوان عایق های حرارتی, صوتی و رطوبتی فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت با بهره گیری از کادر مجرب در حوزه تولید و فروش انواع عایق مشغول به کار بوده و به عنوان یکی از شرکت های تولیدی, بازرگانی در کشور شناخته شده است. شرکت ایران پارس با داشتن روابط تجاری با شرکت های تولید کننده در سایر کشورها به ارائه انواع عایق میپردازد. شرکت ایران پارس در کشورهای روسیه و آذربایجان دارای نمایندگی است و محصولات خود را در انواع عایق های پشم سنگ تخته ای, لحافی, پتویی با تور سیمی گالوانیزه و عایق لوله ای پیش ساخته به متقاضیان ارائه می دهد.

شرکت پشم سنگ آسیا
شرکت پشم سنگ آسیا در جهت خودکفایی کشور تولیدات خود را در زمینه انواع عایق های صوتی و حرارتی پشم سنگ به متقاضیان ارائه می دهد. محصولات این شرکت بر اساس استانداردهای ASTM و ISO 9001 تولید می شوند و دارای کیفیت لازم و قیمت مناسب برای عرضه در صنایع مختلف می باشند. عایق های پشم سنگ این شرکت شامل عایق های پتویی, لحافی, لوله ای, سنگ خام و عایق پشم سنگ کشاورزی می باشد که با برنامه ریزی دقیق و حجم بالا تولید شده و در موعد مقرر به مشتریان تحویل داده می شوند. این شرکت تولید کننده عایق محصولات خود را به شرکت های مختلفی از جمله شرکت ملی گاز ایران و شرکت نفت و گاز پارس جنوبی, پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران و انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران, شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات و مواد شیمیایی صنایع پتروشیمی ارائه می دهد.

شرکت آذر تار پارس
شرکت آذر تار پارس با استفاده از نرم افزارهای تخصصی و با آگاهی از نیازهای مشتریان در جهت تولید باکیفیت ترین عایق در حال فعالیت می باشد. علاوه بر تولید عایق ها, این شرکت مجهز به تیم فنی و ماهر در زمینه نصب صحیح انواع عایق های حرارتی و صوتی در جهت کارایی هر چه بیشتر می باشد. ظرفیت تولید سالانه این شرکت 6000 تن است که بر اساس آخرین استاندارهای روز دنیا صورت می گیرد. شرکت آذر تار پارس در سال 1388 به بهره برداری رسیده و محصولات خود را در انواع عایق های پشم سنگ لحافی رزین دار, طنابی, تخته ای, لوله ای و لحافی ارائه می دهد.

پشم سنگ

شرکت پشم سنگ تارابگین
شرکت تارابگین یکی از انواع تولید کنندگان عایق های پشم سنگ است که در سال 1390 خط تولید خود را با ظرفیت سالیانه 5000 تن راه اندازی نموده است. این شرکت جزء لیست تامین کنندگان محصول برای انواع پالایشگاه ها, پتروشیمی ها, نیروگاه ها, شرکت های ساختمانی, شرکت های تهویه, ذوب آهن اصفهان, فولاد خوزستان و … می باشد. این شرکت توانسته کارخانجات و شرکت های مختلف داخلی و خارجی را به خود جذب نموده و محصولات خود را در اختیار آنها قرار دهد. عایق های تولید شده توسط شرکت ترابگین هیچ نوع آلاینده ای در محیط زیست ایجاد نمی کنند و جزء ایمن ترین و استانداردترین عایق ها برای صنایع مختلف می باشند. هدف این شرکت به عنوان تولید کننده عایق های پشم سنگ, جلب رضایت مشتریان و صرفه جویی در مصرف انرژی ست.

شرکت پشم سنگ پارامیس
شرکت پشم سنگ پارامیس به عنوان یکی از فعالان در زمینه تولید عایق های پشم سنگ شناخته شده است. این شرکت یکی از بزرگ ترین تولید کننده عایق های پشم سنگ است که محصولات خود را در سراسر کشور توزیع کرده و به فروش میرساند. تنوع محصولات این شرکت بسیار بالا می باشد و در انواع مختلف از جمله عایق های لحافی رزین دار بدون روکش, با یک طرف کاغذ کرافت, با دو طرف کاغذ کرافت, با یک طرف کاغذ آلومینیوم, با یک طرف کاغذ آلومینیوم و یک طرف تور سیمی, با یک طرف کاغذ آلومینیوم و دو طرف تور سیمی, با یک طرف کاغذ کرافت و یک طرف تور سیمی و عایق های تخته ای با یک طرف کاغذ آلومینیوم مسطح, با دو طرف کاغذ کرافت, با یک طرف کاغذ کرافت و… تولید می شوند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>