اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

پولکی نبات

صادرات انواع پولکی نبات اصفهان به قطر:
پولکی نبات اصفهان که در کنار تولیدات گز این شیرینی سنتی و اصیل ایرانی تهیه تولید و عرضه می گردد همواره با مجموعه ای از برندهای تولید کننده ی متعدد می توان انها را معرفی کرد که در این بخش صادرات به قطر از محصولات گز پولکی و نبات اصفهان با بالاترین کیفیت و قیمت به فروش می رسد.

لیست عمده تولیدات پولکی نبات اصفهان:
اصفهان به دیار نصف جهان مشهور بوده است و این امر را می توان بخاطر بناهای تاریخی با جاذبه های گردشگری طبیعی بسیاری که دارا بوده هر ساله حجم بالایی از گردشگران را در سراسر کشور و جهان را به خود جدب می کند.

در این دیار نصف جهان علاوه بر دارا بودن سوغاتی از نوع شیرینی جات های خوشمزه تنوعی از صنایع دستی زیبای را نیز دارا بوده است. اما در این بخش می پردازیم به خوراکی های شیرین و خوشمزه ی ان که جزء سوغاتی های محبوب و اصیل اصفهان بوده است بنام گز اصفهان با پولکی نبات اصفهان مشهور می‌باشد.

مطالب بسیاری راجع به گز اصفهان در بخش های مختلف از این وب سایت معرفی کرده ایم که در ادامه می‌پردازیم به تولیدات نوع پولکی نبات اصفهان. در درجه ی اول پولکی نبات که از شکر تهیه می شود با افزودن طعم دهنده های منجر به تهیه و تولید در طعم های گوناگون می شود که البته در بین پولکی ها می‌توان به وجود پولکی های مغزدار هم اشاره ای کرد،

اما نبات اصفهان چون گز آن به چند مدل تقسیم بندی می شود اعم از:

  • نبات شاخه ای زعفرانی سفید.
  • نبات چوبی زعفرانی سفید.
  • نبات چوبی طعم دار گیاهی.
  • نبات تخت زعفرانی سفید.
  • خرده نبات زعفرانی سفید.
  • نبات دندانه.

پس به این ترتیب برای صادرات سوغاتی اصفهان به قطر می توانید در این بخش سفارشات خود هر آنچه از عمده انواع گز لقمه ای آردی با تولیدات باکیفیت از انواع پولکی مغزدار تا طعم دار و نبات های اعلا را در مدل‌های بسته بندی کادویی تا فله ای را با قیمت مناسب تهیه و خریداری نماید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
سارینا زارع خفری:
عالی بود
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>