اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

لیلیوم

صادرات گل لیلیوم طبیعی در ایران:
گل لیلیوم طبیعی به صورت شاخه ای از ایران صادر می شود. گل لیلیوم از زیباترین انواع گلهای طبیعی محسوب می شود که در انواع تزئینات دسته گل، سبد گل و تاج گل می توان شاخه ای از آن را دید. لیلیوم انواع متنوعی دارد.

رنگهای شاد و بسیار جذاب آن نگاه هر خریداری را به خود جلب می کند. گل لیلیوم را در ایران به نام سوسن هم می شناسند. گلهای آن بسیار معطر بوده و در تابستان به اوج گل دهی می رسد. در سال های اخیر پرورش و صادرات این گل به کشورهای همسایه رونق بسیار خوبی یافته است.

لیلیوم

معرفی کامل انواع گل لیلیوم طبیعی:
گل لیلیوم هم در میان خریداران و هم در میان فروشندگان گل بسیار محبوب است. این گل طبیعی گونه‌های بسیار متنوعی دارد و بیشتر برای تزئین و تنوع بخشی به دکوراسیون مورد استفاده قرار می‌گیرد. لیلیوم رنگ‌های بسیار متنوعی دارد و اکثر گونه‌های آن معطر هستند.

لیلیوم

گونه های محبوب این گل را در سه دسته جداگانه تقسیم بندی کرده اند:

  1. لیلیوم های ترکیبی آسیایی.
  2. لیلیوم گونه شرقی که بیشتر در ژاپن می روید.
  3. لیلیوم شیپوری که بیشتر در اروپا و آمریکا دیده می شود.

تفاوت انواع لیلیوم در قد، شکل گلبرگ و رنگ آن است. نوع ساقه بلند آن دوام بسیار بالایی دارد و معمولا به صورت شاخه ای به فروش می رسد. نکته مهم در مورد لیلیوم آن است که این گیاه سمی بوده و بهتر است در خانه نگهداری نشود. بهترین راه تکثیر آن از طریق دانه بوده و بیشترین گل دهی آن در فصل تابستان اتفاق می افتد.

البته به علت زمانبر بودن گل دهی از طریق دانه، روش کاشت پیاز محبوب تر است. بهترین فصل کاشت این گیاه در پاییز و بهار بوده و در هوای خنک و خاکی که زه کشی مناسب دارد، بیشترین رشد را خواهد داشت.

لیلیوم

فروش عمده گل لیلیوم طبیعی شاخه ای:
فروش گل لیلیوم شاخه ای به صورت عمده و از طریق مراکز تولید و فروش انجام می گیرد. بسیاری از گلخانه دارانی که به پرورش این گل اقدام کرده اند در فصل برداشت آن را در دسته های بزرگ به خریداران عرضه می کنند. لیلیوم به دلیل ظاهر بسیار زیبا و مقاومت نسبتا بالایی که با شرایط آب و هوایی مختلف دارد علاوه بر بازار داخلی به کشورهای دیگر هم صادر می شود.

لیلیوم در بسیاری از کشورها به عنوان ملی انتخاب شده است. این گل به دلیل مقاومت بالا در برابر سرما، کشت آسان و مقاومت خوبی که در برابر انواع بیماری های قارچی و ویروسی دارد مورد علاقه بسیاری از باغبانان نیز می باشد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>