اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

تفاوت رنگ پلاستیک و نیمه پلاستیک

رنگ های پلاستیک ساختمانی به دو گروه: رنگ تمام پلاستیک یا پلاستیک و رنگ نیم پلاستیک تقسیم می شود.رنگ های پلاستیک بر پایه رزین کوپلیمر پلی وینیل استات که نوعی لاتکس می باشد ساخته می شوند. این رنگ ها جهت کلیه سطوح گچی، سیمانی، بتونی، آجری و چوبی داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

خشک شدن سریع، قلم خوری مناسب، چسبندگی عالی، سهولت اجرا و قابلیت رقیق شدن با آب، نداشتن بوی نامطبوع و سازگاری با محیط زیست از مزایای رنگ های پلاستیک می باشد. از آنجایی که این نوع رنگ ها حلال در آب می باشند و به راحتی با آب حل می شوند، هیچ گونه آلودگی زیست محیطی به همراه ندارد.

رنگ های تمام پلاستیک مقاومت عالی در برابر شستشو دارند و قابل شستشو می باشند و برای مکان هایی که در تماس با دست هستند استفاده می شوند. این رنگ عیوب سطح را به خوبی پنهان کرده و به سرعت خشک می شود. رنگ های تمام پلاستیک مقاومت بالاتری نسبت به رنگ های نیم پلاستیک دارد. رنگ آمیزی مراکز آموزشی و درمانی، هتل ها، رستوران ها و دیگر مکان های عمومی از جمله موارد کاربرد این رنگ می باشد.

رنگ های نیم پلاستیک مقاومت پایینی نسبت به شستشو دارند و 100 % قابل شستشو نیستند، به همین دلیل از این نوع رنگ در رنگ آمیزی مکان های کم تردد با دسترسی کم مثل سقف ها، دیوارها و داخل کمد دیواری استفاده می شود.

رنگ نیم پلاستیک نسبت به رنگ تمام پلاستیک مقاومت پایین تری در مقابل رطوبت دارد ولی کاربرد آن نسبت به رنگ تمام پلاستیک بیشتر می باشد. اجرای رنگ نیم پلاستیک بسیار سریع و آسان و بدون اتلاف وقت بوده و برای مواقعی که زمان کمی وجود دارد، مناسب می باشد.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>