اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

چیلر تراکمی صنعتی

صادرات چیلر تراکمی صنعتی:
چیلر تراکمی صنعتی یک سیستم سرمایشی است که از آن برای ایجاد محیطی سرد استفاده می شود. شرکت تولید کننده چیلر توانسته بازار صادرات چیلر تراکمی صنعتی ایران را در دست گرفته و خود را به عنوان یکی از صادر کنندگان چیلر صنعتی به جهانیان معرفی نماید.

تولید چیلر تراکمی در کمترین زمان ممکن صورت پذیرفته و هریک از دستگاه های تولید شده به طور جداگانه کنترل کیفیت می شوند که همین امر باعث گرایش صنعتگران به استفاده از این محصول می شود.

چیلر صنعتی چگونه کار می کند؟
کارخانجات تولید کننده چیلر تراکمی صنعتی سیستم عملکرد این دستگاه را به گونه ای طراحی کرده‌اند که می توان آن ها را در محیط های مختلف صنعتی مورد استفاده قرار داد.

کارکرد دستگاه چیلر تراکمی به این صورت است که از طریق مکشی که ایجاد می کند گرما را با کمک یک سرد کننده شیمیایی جاذب حرارت از سطح مایعات یا قطعات صنعتی گرفته و به درون کندانسور تعبیه شده در دستگاه منتقل می نماید.

کندانسور مبرد اصلی دستگاه محسوب می شود و با انتقال مایع یا هوای گرم به اتمسفر های اطراف خود دما را تا میزان قابل توجهی پایین می آورد.

پس از این مرحله دستگاه به طور خودکار از طریق اپراتورهای درونی خود مایع سرد شده یا هوای بسیار سرد را به منبع گرما باز می گرداند و از این طریق به خنک کردن دستگاه های صنعتی کمک می نماید.

نکته قابل توجهی که در عملکرد این دستگاه وجود دارد این است که چنانچه حجم مایع یا گرمای موجود بسیار زیاد باشد از برج های مبدل حرارتی که به کنار دستگاه متصل می شوند کمک گرفته می شود.

ضریب اطمینان این محصول تا حدی است که چیلر های صنعتی بر خلاف نمونه های غیر صنعتی آن قابلیت این را دارد که به طور دائم، بیست و چهار ساعت شبانه روز و در تمام طول سال روشن باشد بدون اینکه کوچک‌ترین آسیبی به دستگاه وارد آمده یا در کار صنعتی وقفه ای ایجاد نماید.

ویژگی بارز و منحصر به فردی که این نوع چیلر دارد این است که قابلیت تبرید مایعات و هوای گرم را از یک تا چندین هزار تن دارا می باشد.

برترین تولید کننده چیلر تراکمی صنعتی در ایران:
کارخانه تولید کننده انواع و اقسام چیلر تراکمی در ایران با استفاده از دانش فنی روز دنیا توانسته در زمینه تهیه و تولید انواع دستگاه های برودتی صنعتی که به عنوان مبدل حرارتی گرما به سرما عمل می کند پیشرفت‌هایی به دست آورده و در مدت زمانی کوتاه به عنوان تولید کننده برتر چیلر تراکمی صنعتی در ایران شناخته شود.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>