اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

فوم سقفی

صادرات انواع فوم سقفی
یکی از مصالح بسیار کاربردی برای ساخت سقف فوم سقفی است. در سال‌های اخیر این استفاده از فوم سقفی به جای بلوک‌های سفالی یا سیمانی بسیار رایج شده است زیرا دارای مزایای بسیار زیادی است.

این محصول در ابعاد مشخص و از جنس پلی استایرن است که باعث ارزان تر تمام شدن سقف می شود و به مقدار زیاد نیز در دسترس است. فوم سقفی استاندارد محصولی صادراتی است و به سایر کشورها صادر می گردد. صادرات انواع مختلف این محصول از سودآوری خوبی برخوردار بوده و ارزآوری مناسبی برای کشور به همراه دارد.

اطلاعاتی مختصر در مورد فوم سقفی سبک استاندارد:
فوم سقفی سبک از مصالحی است که به دلیل ویژگی های بسیار زیادی که دارد بسیار مورد علاقه مهندسین و پیمانکاران ساختمانی است. این محصولی از ماده ای پلیمری به نام پلاستفوم ساخته شده است و رنگ آن سفید می باشد.

این محصول در ابعاد با طول 2 متر، عرض 50 سانتی متر و ارتفاع 25 سانتی متر در بازار وجود دارد. عرض و طول مناسب این محصول باعث می شود که در مصرف تبرچه برای سقف نیز صرفه جویی شود.

وزن سبک فوم باعث می شود که سقف ساخته شده با آن دارای وزن کمی باشد و این مساله یکی از مزیت‌های بزرگ این محصول است زیرا هر چه سقف سبک تر باشد فشار کمتری بر ستون ها وارد می شود و در نتیجه امنیت ساختمان بیشتر خواهد بود. سرعت ساخت سقف در استفاده از این محصول بسیار بالا است و همچنین هزینه تمام شده سقف نیز نسبت به همه مصالح دیگر کمتر خواهد بود.

این محصول عایق بسیار مناسبی در برابر گرما و سرما، رطوبت و صوت می باشد و در برابر شعله آتش تا 20 دقیقه می تواند دوام داشته باشد و نسوزد. سطح زیرین این محصول دارای شیارهایی است که باعث می‌شود هزینه رابیتس کاری کاهش یابد و گچ بتواند با قرار گرفتن در بین شیارها به سقف متصل شود.

عرضه کننده فوم سقفی استاندارد:
عرضه کننده های  فوم سبک استاندارد سقفی این محصول را با کیفیت عالی در اختیار خریداران آن قرار می دهد. عرضه فوم سقفی به طور مستقیم توسط عرضه کننده این محصول باعث می گردد فوم با قیمت ارزان تری به دست پیمانکاران ساختمانی برسد و بنابراین هزینه احداث سقف در کمترین مقدار ممکن باشد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>