اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از انجام مراحل نهایی نوسازی خط 5 ریلی بندر شهید رجایی در راستای توسعه حمل و نقل ریلی و تقویت فعالیت های مبتنی بر ریل - بندر خبر داد.

علیرضا محمدی کرجی ران صبح امروز(8 آذرماه) در بازدید از مراحل نوسازی خط 5 ریلی بندر شهید رجایی، با اشاره به تدوین برنامه های نظامند جهت انجام تعمیرات ادواری با هدف پیشگیری و جلوگیری از آسیب به خطوط ریلی بندر شهید رجایی اظهار کرد: تعمیرات و نوسازی سازه ای و ملحقات ریل و سوزن در این بندر به شکل مداوم و بر اساس یک برنامه زمانبندی در حال انجام است.

مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: در خطوط 4و 5 ریلی بخش نوسازی، اجرای اسلب های درجا و اجرای تراورس های مشبک دی بلوک، اجرای کانال های جمع آوری آب های سطحی در محل سوزن ها، اجرای استاپرها، رنگ آمیزی و اجرای زینک ریچ تمام ریل و سوزن ها جهت جلوگیری از پوسیدگی به انجام رسیده است.

محمدی کرجی ران با بیان اینکه مبلغی بالغ بر340 میلیارد ریال برای بازسازی و نوسازی خطوط 4و 5 ریلی بندر شهید رجایی هزینه شده است، اظهارداشت: خط 4 ریلی در هفته دولت سال جاری مورد بهره برداری قرارگرفت و خط 5 ریلی نیز مراحل پایانی را سپری می کند.

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید با بیان اینکه به دلیل همجواری این خط با انبار های 20 الی23 بندر که محل ذخیره سازی و نگهداری کالاهای اساسی است، روند ترخیص کالاها شتاب بیشتری خواهد گرفت، اظهار داشت: وسعت مناسب خطوط، اتصال به شبکه سراسری ریلی و قرار گرفتن در رهگذر شمال - جنوب که خود مسیری مطمئن برای ترانزیت دریایی- ریلی کالا به کشورهای همسایه به شمار می آید مهم ترین مزایا ودستاوردهای حاصل از افتتاح این خط ریلی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>