menu
تلفن

کار پاره وقت دانشجویی به عنوان پروموتر

استفاده کنندگان از اپلیکیشن زینگ، طیف بسیار وسیعی از افراد هستند که برای آشنایی با این اپلیکیشن نیاز به آموزش اولیه و اطلاع از مزایای آن دارند.

دانشجویان به عنوان طیف تحصیل کرده و آشنا به کامپیوتر و موبایل، این فرصت را دارند که با معرفی اپلیکیشن زینگ به شرکت ها، کارخانه ها، تولیدی های بزرگ و کوچک، فروشگاه ها، عموم افرادی که در صادرات و واردات محصولات فعالیت دارند، کشاورزان و تمام افرادی که برای امور اقتصادی خود نیازمند استفاده از وسایل نقلیه سنگین هستند، کسب درآمد کنند و در واقع به عنوان پروموتر به صورت شغل پاره وقت برای این نرم افزار فعالیت نمایند.

شما می توانید در اوقات فراغت خود به صورت کار پاره وقت دانشجویی، با تماس تلفنی یا بازاریابی حضوری با این افراد، اپلیکیشن زینگ را به آنها معرفی نمایید و در صورت لزوم آموزش خلاصه ای از نحوه استفاده از اپلیکیشن را به آنها ارائه دهید. برای این کار باید ابتدا در اپلیکیشن زینگ ثبت نام نموده و کد بازاریابی (اعتبارسنجی) دریافت نمایید و سپس از روش های زیر درآمد کسب نمایید.

عضویت شرکت ها:

با جذب هر مشتری (سفارش دهنده بار) به اپلیکیشن زینگ، در صورتی که شرکت حداقل 2 بار از اپلیکیشن استفاده نماید مبلغ 50 هزار تومان به شما پرداخت خواهد شد. شما می‌توانید با بازاریابی تلفنی و یا حضور در نمایشگاه ها، نرم افزار زینگ را به شرکت ها معرفی نمایید.

عضویت رانندگان:

همچنین در صورت معرفی رانندگان کامیون برای استفاده از این نرم افزار مبلغ 50 هزار تومان در نظر گرفته شده است که نحوه پرداخت آن نیز به صورت 20-80 مانند عضویت شرکت ها می باشد.

عضویت بازاریاب دیگر:

اگر شما دوستان دانشجوی فعالی دارید که توانایی بازاریابی دارند، چنانچه از طریق کد بازاریابی شما در زینگ عضو شوند، معادل 10% از درآمد آنها نیز به درآمد شما افزوده خواهد شد.

هزینه های جاری:

به منظور جبران هزینه های تلفن و رفت و آمد، هر درآمدی که داشته باشید، 10% علاوه بر آن به حساب شما واریز می گردد.

امکان بیمه و سابقه کار:

چنانچه فردی به عنوان پروموتر فعال و پردرآمد در زینگ فعالیت نماید، همکار ما محسوب شده و در صورت تمایل می تواند از محل درآمد خود، سابقه بیمه برای وی ثبت گردد.

لطفا برای مشاهده اطلاعات دقیق تر و قوانین و اخطارهای قانونی، این مطلب را نیز مطالعه نمایید.

برای دانلود و عضویت در اپلیکیشن زینگ، به صفحه دانلود نرم افزار زینگ مراجعه نمایید.

تماس با ما: 74361000 ، 76701086

برای مشاهده آدرس شرکت و ارسال پیام، به صفحه تماس با ما  مراجعه نمایید.

برای اطلاع از آخرین اخبار و تغییرات قوانین، عضو کانال تلگرام زینگ شوید.

مطالب مرتبط:

آپارات  تلگرام  اینستاگرام  LinkedIn  فیس بوک  G+


© 
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


نماد اعتماد الکترونیک logo-samandehi گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد