فارسیEnglishالعربیةTurkishрусский

ایران داروک

iran darouk

شرکت داروسازی، آرایشی و بهداشتی ایران داروک یکی از بزرگ ترین و پیشرفته ترین مراکز تهیه و تولید صنعتی و علمی داروهای گیاهی در ایران می باشد که از ابتدای سال 1360 فعالیت خود را با هدف تهیه شکل های دارویی قابل قبول بر اساس معیارهای رایج بین المللی و مطابق با اصول GMP آغاز نمود.
نظر به اهداف عالی نظام دارویی کشور درجهت سوق دادن هوشمندانه واردات دارو به سمت تولید داخل، ایران داروک نیز اهداف خود را در جهت عمل به این مهم برنامه ریزی کرده و تولید داروهای جدید گیاهی و مکمل های تغذیه ای را در سر لوحه کار خود قرار داده است.
این شرکت در طی این سال ها توانست به گستره وسیعی از تولیدات داروهای گیاهی دست یابد و بیش از 100 نوع فرمولاسیون، با اشکال دارویی از قبیل قرص، قطره، شربت، محلول، بخور، ساشه، کرم، پماد و ژل در زمینه های گوارش/کبد، قلب/ عروق، سیستم تنفسی، سیستم عصبی، ادراری/ تناسلی، تقویت کننده/انرژی زا، دیابت، عضلانی/ اسکلتی و پوست را تهیه و روانه بازار مصرف نماید.
فرایند موفقیت های شرکت، با استقرار سیستم مدیریت کیفیت ( ISO 9001:2015) و نیز سیستم ایمنی و بهداشت و زیست محیطی (ISO 14001:2015و ISO 45001:2018)کامل تر و در کارنامه درخشان دستاوردها ثبت گردید. محققان و داروسازان برجسته و پرتلاش شرکت ایران داروک در نظر دارند تا با اجرای روش های جدید در فرمولاسیون داروهای خود، ارتباط بین طب سنتی غنی ایران را با روش های نوین داروسازی امروز به بهترین نحو ممکن برقرار نموده و بدین ترتیب سبد محصولات دارویی با کیفیت بالا را به جامعه پزشکی ایران تقدیم نمایند. ایران داروک در سطح اعتبار جهانی نیز با برندهای معتبری درحال همکاری می باشد.

 تماس با ما 
تلفن:
ایمیل:
info@irandarouk.com
 کلمات کلیدی