فارسیEnglishالعربیةTurkishрусский

فرش نگین مشهد

negin carpet

شرکت فرش نگین مشهد در سال 1371 تأسیس و به بهره برداری رسیده و تولید کننده انواع فرشهای ماشینی می‌باشد.فرش نگین مشهد به منظور اطمینان و اعتماد مشتری سیستم تضمین کیفیت مناسبی را مطابق الگوی مدیریت کیفیت ISO 9001/2008 درسازمان خود مستقر نموده، الزامات آن را برآورده ساخته، در طراحی- توسعه و تولید بکار گرفته و جهت موفقیت پایدار سازمان پیوسته اثربخشی آن را بهبود می بخشد..

شرکت فرش نگین مشهد بر اساس اعتقاد کامل به اصول مدیریت کیفیت متعهد می‌باشد که:

اول: هدف اصلی راتامین نظرات وافزایش رضایت مشتریان خودبا رعایت قوانین و ارزشهای اساسی بداند.

دوم: محیطی مناسب در داخل سازمان جهت اجرای اهداف کلان خود ایجاد و برقرار نماید.

سوم: از مشارکت تمامی کارکنان خود و دانش، تجربه، تخصص، خلاقیت ها و نوآوری های آنها در همه سطوح جهت نیل به اهداف سازمانی بهره برده و بستر بروز آنها را فراهم نماید.

چهارم: همه منابع و فعالیت های سازمان در قالب فرآیندها اداره شده و ارتباطات اثربخش و کار در قالب گروه را جهت تسهیل و تسریع نمودن رسیدن به اهداف تشویق نماید.

پنجم: مرتبا" در حال تجزیه و تحلیل نقاط قوت و ضعف و فرصتها و تهدیدات درونی و بیرونی سازمان بوده و دارای یک سیستم با فرآیندهای مرتبط با اهداف مشخص شده باشد که شناسائی، درک و اداره آن باعث بهبود بهره وری، اثربخشی و کارآئی سازمان شود.

ششم: بهبود مستمر، اقدامات پیشگیرانه و اصلاحی جزو اهداف همیشگی باشد و با حرکت به سمت دانائی بیشتر از توجه به آخرین پیشرفت ها و تکنولوژی در سطح جهان غفلت ننماید و در این مسیر به آموزش و افزایش مهارت کارکنان توجه نماید.

هفتم: تصمیم گیریها بر اساس کار کارشناسی، خردجمعی، وحدت رویه، واقعیات، تحلیل داده ها و اطلاعات صورت پذیرد.

هشتم: روابط متقابل سودمندی با عرضه کنندگان خود داشته و از هیچگونه همکاری و مساعدتی با آنان جهت تعامل بیشتر دریغ ننماید و از تجارب موفق سایر شرکت ها استفاده نماید.

نهم: در فرآیندهای اجتماعی، کارگروه ها و تشکل ها حضوری فعال داشته و به مسؤولیتهای اجتماعی خود در زمینه های محیط زیست، ایمنی و بهداشت پایبند باشد.

دهم: در همه فعالیت های فوق، شرکت فرش نگین مشهد اهمیت نام و نشان تجاری خود را به عنوان یک برند برتر تثبیت شده در بازار قدر می شناسد و بر آن تأکید می ورزد.

 تماس با ما 
تلفن:
ایمیل:
factory@negincarpet.com
 کلمات کلیدی