فارسیEnglishالعربیةTurkishрусский

ایمن ترافیک

imen traffic

ایمن ترافیک، کار خود را در سال 83 با تولید سرعتگیر پلاستیکی شروع کرد. بعد از گذشت یک سال موفق به گسترش تولیدات خود در زمینه تجهیزات ترافیکی شد. همزمان با گسترش شهرها و نیاز به تجهیز و ایمن سازی خیابان ها، ایمن ترافیک مجموعه ای از تکنسین ها و افراد متخصص را جهت نصب و اجرای تجهیزات ترافیکی استخدام کرد.

ایمن ترافیک در سال 96 با توجه به نیاز مشتریان اقدام به راه اندازی یک فروشگاه آنلاین محصولات ترافیکی و پارکینگی نمود. سعی ما در این فروشگاه بر آن است که بتوانیم مجموعه ای از تجهیزات ترافیکی را به صورت مستقیم و بدون واسطه به مشتریان محترم ارائه کنیم.

مزایای خرید از ایمن ترافیک
خرید مستقیم از تولید کننده: با توجه به اینکه در بازار شرکت ها و فروشگاه های زیادی عرضه کننده این محصولات هستند، ایمن ترافیک تضمین ارائه کالا به صورت مستقیم از تولید کننده را می دهد.
دسترسی به اطلاعات محصولات: اطلاع از مشخصات فنی، عکس محصولات.
قیمت غیرقابل رقابت: حذف واسطه، کنترل هزینه های حمل و نقل باعث می شود هزینه نهایی برای مشتری در پایین ترین حد خود باشد و این یکی از عوامل انتخاب ایمن ترافیک است.
برخورداری از گارانتی ایمن ترافیک: با توجه با ارتباط مستقیم با تولید کننده، شما می توانید محصولات را با گارانتی ایمن ترافیک دریافت کرده و در صورت بروز هرگونه مشگل از پشتیبانی ایمن ترافیک برخوردار شوید.

 تماس با ما 
تلفن:
ایمیل:
support@imentraffic.ir
 کلمات کلیدی