فارسیEnglishالعربیةTurkishрусский

خیام فولاد نیشابور

Khayyam Neishaboor Steel

شرکت خیام فولاد نیشابور به عنوان یکی از بزرگ ترین واحدهای صنعتی بخش خصوصی در جمهوری اسلامی ایران در زمینی به مساحت بیش از 96 هکتار در 130 کیلومتری مشهدمقدس در شهرک صنعتی عطار نیشابور و مجاورت جاده و راه آهن مشهد-تهران واقع گردیده است.
• عملیات اجرایی این شرکت در سال 1391 خورشیدی آغاز ودر دوران تحریم های ظالمانه علیه ایران اسلامی باهمت و تلاش مضاعف متخصصان داخلی ادامه یافت.
• حجم فعالیت های ساختمانی و فنی اجرا شده در پروژه مذکور در کشور کم نظیر بوده است.قریب به 45، 000 متر مکعب خاک برداری، بالغ بر 7، 000 متر مکعب بتن ریزی، 4، 400 متر دیوارکشی اطراف سایت و 1، 300 تن آرماتور، نصب حدود 1، 250 تن اسکلت فلزی، اجرای 3، 560 متر جاده های داخل سایت و نصب 1، 250 تن تجهیزات و ماشین آلات گوشه ای از افتخارات این مجموعه معظم تولیدی است.
• اولین خطوط تولید این کارخانه بزرگ که قراراست محصولاتی از قبیل تیرآهن های H و I، مقاطع فولادی و... را تولید نماید با امید به خداوند متعال و کوشش مدیران، مهندسان و کارگران ایرانی و با بهره گیری از دانش فنی روز دنیا در سال 1397 افتتاح خواهد گردید.
• با ورود محصولات فولادی این شرکت به بازار و افزایش تدریجی تولید تا سقف ظرفیت اسمی سالانه 500 هزار تن درسال، بخش عمده ای از نیاز کشور به این محصول استراتژیک بر طرف خواهد گردید و ضمن جلوگیری از خروج ارز از کشور صرف ایجاداشتغال جوانان ایران اسلامی خواهدشد.
• شرکت در در دوران ماقبل بهره برداری با تفکر استراتژیک سازمانی و بررسی نیازهای آتی بازار کشور و منطقه برنامه های توسعه را نیز در دستور کارتدوین داشته و با درک مسئولیت اجتماعی خود، حداکثر مساعی را در توجه به مسائل زیست محیطی و تولید محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی خواهدداشت.

 تماس با ما 
تلفن:
ایمیل:
info@ksnco.ir
 کلمات کلیدی