فارسیEnglishالعربیةTurkishрусский

مینی بیلد

mini build

مجموعه مینی بیلد در سال 1370 در زمینه تولیدات آجر توکار ودر سال 1389با عنوان پرشین سفال در زمینه سفال ساختمانی فعالیت خود را شروع کرده و با پشتوانه بیش از 30 سال تجربه و چندین مرحله به عنوان واحد نمونه استاندارد در این صنعت آجر مینیاتوری مینی بیلد را به عنوان اولین تولید کننده پخته شده در کشور جهت ارتقا ضریب هوشی و همچنین کشف استعداد های نهفته در همه سنین به ویژه کوکان و نوجوانان، از دل این مجموعه خلق و با قدرت هرچه تمام تر در سال 1400 شروع به فعالیت کرده ایم.

محصولات مینی بیلد در 17طرح مختلف تولید می‌شود که رایجترین آن در ابعاد 5*10*20 میلیمتر می‌باشد.

محصولات آجر مینیاتوری مینی بیلد کاربرد های متنوعی از قبیل:اسباب بازی و سرگرمی، ساخت ماکت و الگو سازی، کمک آموزشی و تربیتی

محصولات آجر مینیاتوری مینی بیلد ویژگیهای بارزی دارد که همین امر ما را از سایر رقبا مستثنا کرده که در ذیل اشاره ای به چند مورد از آنها میکنیم:

1-   مهم ترین ویژگی کلیه محصولات آجر مینیاتوری مینی بیلد پخته بودن آن است که این ویژگی کاملا مطابق با آجر با ابعاد واقعی بوده.

2-   خواص مکانیکی و شیمیایی کاملا مشابه آجر در ابعاد واقعی بوده که این خواص ارتباط بین کاربر و محصول را افزایش داده و حس بهتری را القا می‌کند.

3-   مینیاتوری بودن کلیه محصولات جهت بالا بردن ظرافت دست سازه ها از ویژگی دیگر است.

4-   پرکاربرد ترین ویژگی چند بار مصرف بودن آن است بدون کوچک ترین تغییر در خواص و یا حتی اندازه محصول که به موجب آن باعث خلق آثار جدید و متنوع توسط کاربر شده.

5-   ویژگی دیگر محصولات سبکی آنهاست که جابه جایی را توسط کاربر مخصوصا کودکان آسان می‌کند.

6-   تنوع در اشکال و رنگبندی های مختلف از ویژگی دیگر آن است که دست کاربر را جهت خلق آثار متنوع کاملا باز می‌گذارد.

 

مفتخریم بتوانیم گام کوچکی در عرصه آموزش و شکوفایی فرزندان ایران زمین برداریم.

 تماس با ما 
تلفن:
موبایل:
وب سایت:
Instargam:
 کلمات کلیدی  آجر ماکت سازی سفال سفال آجر مینیاتوری لگو لگوسازی سرگرمی آجر کامل آجر نیمه آجر پله ای قالب سیلیکونی کمچه مینیاتوری ماله بنایی مینیاتوری لگو آجری