فارسیEnglishالعربیةTurkishрусский

گروه صنعتی پتروپلاست

Petroplast

گروه کارخانجات صنعتی پتروپلاست با دارا بودن ماشین آلات مدرن با فناوری روز جهانی توانسته است نیاز صنعت را در زمینه انواع فیلم های استرچ (سلفون صنعتی) برطرف کند.

این مجموعه با همراهی تیمی از متخصصان فنی تولید، تحقیق و توسعه، و همچنین کنترل کیفی محصولاتی با استانداردهای جهانی تولید می کند.
محصولات گروه صنعتی پتروپلاست در بازارهای داخل ایران و همچنین بازارهای هدف صادراتی در بیش از 10 کشور جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

محصولات شرکت پتروپلاست علاوه بر تامین نیازهای بازار داخل ایران، در سال های اخیر، بازارهای صادراتی خود را به چندین کشور جهان گسترش داده است. در زیر به برخی از آنها اشاره شده است.

 تامین کننده فیلم استرچ صنایع کاشی و سرامیک
 تامین کننده فیلم استرچ صنایع قوطی
 تامین کننده فیلم استرچ صنایع بتن و بلوک سیمانی
 تامین کننده فیلم استرچ صنایع غذایی
 صادرات به کشورهای روسیه، ترکیه، هندوستان، عراق، آذربایجان، ارمنستان، امارات، گرجستان، ترکمنستان

عمده محصولات شرکت پتروپلاست در تولید سه نوع فیلم تخصصی استرچ صنعتی می باشد که شرح آنها در زیر آورده شده است.

 فیلم استرچ دستی
 فیلم استرچ ماشینی
 فیلم استرچ سوپرپاور

تمامی فیلم های تولیدی از بهترین مواد اولیه و برحسب سفارش مشتری از ضخامت 12 الی 30 میکرون، و وزن و عرض های مختلف قابل تولید و نهایی سازی سفارش است.

برای ارتباط با ما می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام کنید. برای مشاوره و دریافت سفارش هر لحظه در کنار شما هستیم.

مدیر بازرگانی: 
مهندس کاشانی
تبریز، جاده تبریز-تهران، بعد از میدان بسیج کوی صنعتی ایرداک ششم، کوچه بیست متری چهارم
 تماس با ما 
موبایل:
ایمیل:
Petroplastazaran.co@gmail.com
وب سایت:
Instargam:
 کلمات کلیدی  نایلون استرچ پتروپلاست رول سلفون نایلون استرچ سلفون پالت پیچ سلفون صنعتی فیلم استرچ دستی فیلم استرچ ماشینی فیلم استرچ سوپر پاور دستگاه پالت پیچ نایلون کشسان هولدینگ وفادوست بسته بندی جعبه و پالت Industrial stretch nylon Industrial stretch cellophane Stretch Cellophane for pallet packaging